У Китаї діти отруїлися відходами виробництва батарейок

В крові маленьких пацієнтів виявлено вкрай високий рівень вмісту свинцю через отруєння свинцевими парами із заводу з виробництва елементів живлення.

Щонайменше 24 дитини госпіталізовано в Китаї через отруєння свинцевими парами із заводу з виробництва елементів живлення.

Масове отруєння малюків сталося в провінції Аньхой в східному Китаї.

За даними місцевих лікарів, в крові маленьких пацієнтів виявлено вкрай високий рівень вмісту свинцю. Тести виявили до 330 мікрограмів свинцю на літр крові дитини.

Вік госпіталізованих дітей становить від 9 місяців до 16 років.

Повідомляється, що місцеві клініки не вперше виявляють подібні отруєння у дітей. За минулий місяць в повіті Хуайнін підвищений вміст свинцю в крові було виявлено у більш ніж 200 маленьких пацієнтів.

Більшість постраждалих дітей проживають поблизу розташованих у повіті двох заводів з виробництва батарейок. За свідченням батьків, їх будинки розташовані в безпосередній близькості від підприємств, що суперечить існуючим санітарним нормам.

"Очевидно, що зараження дітей свинцем викликано забрудненням, що походить від заводів з виробництва батарейок", - заявив завідувач дитячим відділенням місцевої лікарні Чжан Гуна.

За його словами, надмірний вміст свинцю в крові дитини може негативно позначитися на роботі травної, нервової та репродуктивної системах організму, що росте.

В даний час рішенням місцевої влади підприємства припинили роботу.

Нагадаємо, що подібний випадок стався в березні 2010 року. Як повідомлялося, китайські медики виявили випадок масового отруєння свинцем в країні - від небезпечного металу постраждали 45 дітей з центральної провінції Хунань.

Також у жовтні 2009 року в крові 968 дітей, які мешкають біля великого металургійного комбінату в центральній провінції Китаю Хунань, виявили наявність підвищеного вмісту свинцю.

Читайте також:

У Китаї почали активніше продавати людей

У Китаї влада відбирала у батьків дітей і продавала їх іноземцям

У Китаї вчинив самогубство чоловік, що влаштував різанину в дитсадку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: