У Китаї коронавірус йде на спад. Одна з найбільш уражених недугом провінцій знизила рівень небезпеки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Провінція Гуандун знизила рівень небезпеки з першого до другого.

У понеділок, 24 лютого, китайська провінція Гуандун, друга за кількістю заражених на коронавірус після епіцентру спалаху - Хубея, знизила рівень небезпеки з першого (найвищого) до другого. 

Це вже шоста провінція на території материкового Китаю, яка знижує рівнь загрози нової інфекції Covid-19, повідомляє South China Morning Post.

Сусідня з Гонконгом провінція Гуандун є одним з найбільш уражених регіонів у Китаї. Тут зафіксували 1345 випадків зараження коронавірусною інфекцією, а також шість смертей через Covid-19.

Повідомляється, що раніше рівень небезпеки з першого класу до другого знизили у провінції Шаньсі. Також відомо, що у провінціях  Ганьсу, Ляонін, Гуйчжоу та Юньнань нині спостерігають рівень небезпеки третього класу.

Загалом станом на 24 лютого у світі зареєстровано понад 79,1 тисячу хворих на коронавірус. Недуга забрала 2,468 життів. Також відомо, що понад 23 тисячі людей вже одужали від Covid-19.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції