У Китаї корумповані чиновники привласнили близько 50 млрд дол.

З початку 1980-х КНР залишили близько чотирьох тисяч державних службовців, замішаних у відмиванні грошей і зв'язках з іноземними злочинними співтовариствами.

За останні 30 років китайські корумповані чиновники незаконно привласнили собі суму, еквівалентну 50 мільярдам доларів.

Про це в понеділок, 11 січня, повідомили місцеві ЗМІ.

За їхніми даними, з початку 1980-х КНР залишили близько чотирьох тисяч державних службовців, замішаних у відмиванні грошей і зв'язках з іноземними злочинними співтовариствами.

Більшість корумпованих чиновників втекли з Китаю, використовуючи підроблені посвідчення особи і заручившись підтримкою у США чи Австралії.

Тільки у 2009 році в КНР розслідували 103 справи, фігурантами яких були понад 300 чиновників, причетних до вивезення грошей за кордон.

Однією з таких посадових осіб виявився глава відділення Компартії в місті Веньчжоу, який втік до Франції у 2008 році. Розслідуючи обставини зникнення чиновника, поліція заарештувала його дружину за звинуваченням у спробі легалізації 20 мільйонів юанів (майже три мільйони доларів).

Голова КНР Ху Цзіньтао неодноразово виступав із заявою про те, що боротьба з корупцією є пріоритетним завданням для уряду країни. Він підкреслював, що протистояння цьому явищу є питанням життя і смерті для Компартії Китаю.

Крім того, Пекін неодноразово звертався до влади інших країн з проханням сприяти затриманню нечистих на руку чиновників.

Читайте також:

У Китаї при пожежі в шахті загинули 25 людей

Китай відмовився підтримати нові санкції проти Ірану

У Китаї 150 тисяч тонн дизпалива пролились в річку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: