У Китаї назвали противірусний препарат, яким рекомендують лікувати коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада країни оприлюднила шосту попередню версію національної програми діагностики та лікування коронавірусу.

Національна комісія охорони здоров'я Китаю включила противірусний препарат "Арбідол" в попередній план лікування нової коронавірусної інфекції Covid-19.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на пресслужбу відомства. 

Відомо, що крім "Арбідолу", для експериментального лікування рекомендовано хлорохін, а також рибавірин у комбінації з інтерфероном або лопинавиром/ритонавіром.

Відповідні ліки згадуються у шостій попередній версії національної програми діагностики та лікування коронавірусу, яка була опублікована на сайті Національної комісії охорони здоров'я КНР 19 лютого.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції