У Китаї невідомий захопив трьох заручників. Його застрелила поліція

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нападник мав із собою зброю та вибухові пристрої.

У столиці китайської провінції Внутрішня Монголія чоловік захопив трьох заручників із саморобною зброєю та вибуховими пристроями.

Про це повідомляє китайське видання China News Service.

Зазначається, що чоловік на прізвище Жоу взяв людей у заручники у місті Хух-Хото. Він погрожував застрелити їх.

Поліцейські, які прибули на місце, змогли ліквідувати нападника та розмінувати вибухові пристрої. Мотиви чоловіка наразі не відомі, у поліції зазначила, що розслідування триває.

Нагадаємо, наприкінці листопада у Ріо-де-Жанейро чоловік узяв у заручники відвідувачів бару. Нападник вдерся до закладу, погрожуючи присутнім вогнепальною зброєю. Він зачинив у барі сімох людей, серед яких була і 64-річна власниця. Домовитись із нападником поліцейські намагалися вісім годин. Зрештою він таки відпустив заручників один за одним, після чого правоохоронці його заарештували.

Відео У Ріо-де-Жанейро чоловік узяв у заручники відвідувачів одного з барів

Нападник вдерся до закладу, погрожуючи присутнім вогнепальною зброєю. При собі мав також пляшку із займистою сумішшю та ніж. Він зачинив у барі сімох людей, серед яких була і 64-річна власниця. Домовитись із нападником поліцейські намагалися вісім годин. Зрештою, він таки відпустив заручників один за одним, після чого правоохоронці його заарештували.  

У Ріо-де-Жанейро чоловік узяв у заручники відвідувачів одного з барів

Залиште свій коментар

Вибір редакції