У Китаї оголошено "офіційну сексуальну революцію"

У Китаї стартувала "офіційна сексуальна революція". Її головне завдання - боротьба з маргиналізацією сексуального життя в китайському суспільстві.

У Китаї в минулу неділю стартувала "офіційна сексуальна революція" - національна кампанія боротьби з множинними табу в міжстатевих відносинах, передає сайт видання "Чайна дейлі".

Акція проходить під гаслом "Сонячне світло на гендерних проблемах". Її головне завдання - боротьба з маргиналізацією сексуального життя в китайському суспільстві.

"Через те, що на сексуальні проблеми накладене табу, у сфері статевого здоров'я в КНР складається шокуюча ситуація. Так, по країні лише 7% жінок і 8% чоловіків негайно звертаються до лікарів при виникненні статевих проблем", - цитує видання представника відділення гінекології пекінського госпіталю "Фусин".

Через це в Піднебесній, зокрема, розповсюджуються венеричні захворювання. За офіційною статистикою в минулому році на 20% зросло число випадків зараження сифілісом - до 257,5 тисяч. До початку 2008 року до 700 тисяч збільшилося число носіїв ВІЛ-інфекції, що живуть в КНР.

Для боротьби з гендерними проблемами, в містах Піднебесною вивішуватимуться транспаранти і плакати на відповідну тему, в Пекіні відбудеться всесвітня виставка-ярмарок сексуальних іграшок, буде проведена безліч пізнавальних конкурсів на тему міжстатевих відносин. Перший з них вже відбувся в неділю в місті Хефей - це було змагання на найкращий поцілунок.

Читайте також:

Китайці хочуть народжувати більше дітей
У Китаї 107-річна жінка вперше готується до весілля
Китай обурений, що Індія не купує його іграшок


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: