У Китаї після щеплення вакциною від A/H1N1 померли двоє людей

У Китаї померли двоє людей, котрим раніше ввели вакцину від свинячого грипу. Китайське МОЗ заперечило, що причинами смерті стала вакцина.

У КНР померли двоє людей, яким раніше ввели вакцину від свинячого грипу.

Як повідомляє міністерство охорони здоров'я Китаю, вони померли від серцевої недостатності. Зараз фахівці проводять лабораторні дослідження. При цьому відомство попередньо заявило, що "виключена ймовірність того, що смерть наступила в результаті алергічної реакції на препарат вакцини".

Відзначимо, що, за останніми даними, кількість хворих на грип A/H1N1 в материковому Китаї перевищила 62 тисячі людей, 36 хворих померли.

В рамках програми по вакцинації населення щеплення зробили вже десяти мільйонам жителів країни. Всього, за даними міністерства охорони здоров'я, випущено 241 партій вакцини в розрахунку на 41,08 мільйона людей.

Раніше китайські ЗМІ повідомляли про те, що багато жителів Піднебесної не довіряють вакцині місцевого виробництва, хоча фахівці запевнили в її безпеки.

Нагадаємо, напередодні кампанія з вакцинації населення від свинячого грипу стартувала у Франції, а в середині жовтня аналогічна кампанія почалася в Італії.

В Україні 13 листопада головний державний санітарний лікар Олександр Біловол у рамках боротьби з епідемією грипу й ГРВІ в Україні видав постанову про заходи щодо вакцинації населення проти грипу, зокрема й пандемічного A/H1N1.

Раніше перший заступник глави МОЗ Василь Лазоришинець повідомив, що вакцини від свинячого грипу в Україні немає.

Крім того, МОЗ оцінює потреби України у вакцині у 15,3 млн доз. З них 1 млн 45 тисяч доз пропонуєть розповсюдити серед працівників сфери охорони здоров'я, 530 тисяч - серед вагітних жінок, 7 млн 928 тисяч - серед дітей віком після 6 місяців.

Решту доз МОЗ пропонує розподілити серед хворих на цукровий діабет, бронхіальну астму, а також серед студентів медичних вузів.

Читайте також:

В Україні стартувала вакцинація проти свинячого грипу, але вакцини немає

МОЗ заявило про дефіцит вакцин від свинячого грипу в світі

У Росії розпочалася вакцинація від свинячого грипу

Російську вакцину від свинячого грипу випробовують на дітях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: