У Китаї побудують найдовший міст

Китай виділить 730 млн. дол. для будівництва найдовшого у світі мосту протяжністю 29 кілометрів.


Китайський уряд виділить 730 мільйонів доларів на будівництво найдовшого у світі мосту, який з'єднає Гонконг, Макао і райони дельти річки Чжуцзян на півдні країни, повідомив представник Держкомітету з розвитку і реформ Ду Ін.

Планується, що будівництво мосту між Спеціальними адміністративними районами Сянган (Гонконг), Аомень (Макао) і міста Чжухай почнеться вже цього року. Протяжність мосту, який обіцяє стати найдовшим у світі, буде 29 кілометрів, сказав Ду Ін. Інвестиції уряду в будівництво мосту становитимуть 730 мільйонів доларів. Урядовець не уточнив, коли буде завершено будівництво і який об'єм інвестицій потрібно на його будівництво, крім державних коштів.

Оприлюднений у четвер план розвитку регіону дельти річки Чжуцзян, третьої за довжиною річки Китаю, розрахований до 2020 року.

План покликаний зробити регіон "новим експериментальним майданчиком для поглиблення економічних реформ в країні і стати відкритішим до зовнішнього світу", перетворити дельту Чжуцзяна, а також Гонконг і Макао "в найенергійніший район в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні", - сказав Ду Ін.

В умовах світової фінансової кризи для подолання спаду китайської економіки влада країни має намір приділяти підвищену увагу інтенсифікації внутрішнього ринку і зменшенню експортної залежності. У листопаді Держрада КНР заявила про виділення 586 мільярдів доларів на реалізацію пакету заходів зі стимулювання економіки країни. Одним з провідних напрямків стане будівництво аеропортів, залізничних та автомобільних доріг і мостів, які дозволять створити необхідну для активного розвитку країни транспортну інфраструктуру.

Раніше китайські ЗМІ повідомляли про те, що на розширення і модернізацію аеропортів в найближчі два роки буде витрачено близько 65 мільярдів доларів. У будівництво залізниць до 2020 року буде вкладено 730 мільярдів доларів.

У грудні також було оголошено про початок будівництва у східній провінції Чжецзян найдовшого в світі автомобільного вантового мосту. Будівництво, яке планується завершити в 2012 році, коштуватиме близько 2 мільярдів доларів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: