У Китаї почали виготовляти можливі ліки від коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перша офіційна вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

У Китаї запустили виробництво перших ліків, які потенційно можуть допомогти в боротьбі з коронавірусом. Ідеться про препарат, раніше відомий як Favipiravir або Avigan.

Про це повідомила влада китайського міста Тайчжоу, пише "Інтерфакс".

"15 лютого препарат офіційно отримав схвалення Державного управління з нагляду за харчовими продуктами і лікарськими засобами для виходу на ринок. Це перший у країні препарат, який під час спалаху коронавірусу нового типу отримав офіційне схвалення на включення до переліку ліків, які потенційно можуть бути ефективні в лікуванні нового типу коронавірусу", - ідеться в заяві.

Ці ліки можуть зіграти важливу роль у лікуванні і профілактиці захворювання. Назва препарату латиною в заяві не наводиться, проте на поширених в інтернеті світлинах ліцензії на виробництво значиться Favipiravir.

Раніше Міністерство охорони здоров'я Японії вирішило почати клінічні випробування на пацієнтах, заражених новим коронавірусом, препаратом, використовуваним для лікування ВІЛ та СНІДу.

Тим часом китайці почали лікувати хворих на коронавірус кров’ю тих, хто зміг одужати. Їх закликають здавати кров. У її плазмі начебто є потужні антитіла протидії вірусу, які допомагають у лікуванні критично хворих пацієнтів.

Перша офіційна вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю
Що таке вірус, коронавірус з Уханя інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції