У Китаї порахували кількість загиблих від коронавірусу та заражених медиків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лікарям не вистачає захисного обладнання.

Смертельним коронавірусом у Китаї заразилися 1716 медичних працівників, а принаймні шестеро з них померли. Про це повідомляє The Guardian із посиланням на Reuters.

Віцеміністр китайської  нацкомісії з охорони здоров’я  Зенг Ісін на пресконференції 14 лютого заявив, що кількість заражених медичних працівників збільшується.

Китайські чиновники та лікарні неодноразово наголошували на дефіциті захисного обладнання, зокрема і масок  для обличчя, оскільки хвороба вийшла за межі провінції Хубей  і поширилася по всій країні.

Загалом від коронавірусу у Китаї померли вже 1380 людей.

Що таке вірус, коронавірус з Уханя інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 156 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції