У Китаї повідомили про нових жертв загадкового вірусу, хворих вже близько 300

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Осередок вірусу - у місті Ухань в центральній частині країни.

Від спалаху невстановленого коронавірусу у Китаї загинули вже шестеро людей, кількість хворих досягла майже 300. Про це повідомляє Independent із посиланням на дані китайського державного телебачення.

Вказані дані – офіційно підтверджені, а тому реальна картина може бути ще гіршою. Із 291 випадка захворювання 270 осіб походять з провінції Хубей, міста Ухань.

Китайська влада вживає термінових заходів щодо стримування поширення нового вірусу в Китаї. Чиновники визнали, що одразу 14 медичних працівників захворіли після того, як контактували з одним і тим самим носієм з міста Ухань. Наразі вважають, що коронавірус вперше передався від тварин людям на ринку морепродуктів. Вже підтверджено, що він передається від людини до людини.

Як повідомлялося раніше, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) скликає термінове засідання комітету з надзвичайних ситуацій на 22 січня у зв'язку з коронавірусом нового типу, який набирає поширення у Китаї. На зустрічі мають обговорити, чи є поширення вірусу міжнародною надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров'я. 

Відео Всесвітня організація охорони здоров'я скликає екстрену нараду через китайський коронавірус

За останньою інформацією, жертвами загадкового вірусу стали четверо людей. Ще 217 випадків захворювання підтверджено всередині країни. Хворіють у трьох інших державах, ще в одній - Австралії - чоловік на карантині з підозрою на вірус. Як намагаються зупинити хворобу і про що застерігають медики – у сюжеті.  

Всесвітня організація охорони здоров'я скликає екстрену нараду через китайський коронавірус

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції