У Китаї розстріли замінять смертельними ін'єкціями

Як вважають місцеві експерти, смертельні ін'єкції - "більш чистий, безпечний і зручний спосіб страти". Зараз ведеться підготовка технічного персоналу для виконання медикаментозної страти.

Влада Пекіна має намір до кінця року замінити розстріли на смертельні ін'єкції в якості способу страти засуджених до найвищої міри покарання.

Як повідомляє у вівторок, 16 червня, газета China Daily, спеціальний медичний центр, де будуть приводиться у виконання смертні вироки, вже побудовано на базі однієї з в'язниць в 20 кілометрах від Пекіна. Зараз ведеться підготовка технічного персоналу для виконання медикаментозної страти.

Як вважають місцеві експерти, смертельні ін'єкції - "більш чистий, безпечний і зручний спосіб страти".

На сьогоднішній день практика смертельних ін'єкцій застосовується в деяких містах Китаю, у тому числі в Куньмін, Шанхаї, Ченду, Ханчжоу, Лоян і Ухань. Китайське законодавство ухвалило цей вид страти в 1997 році. З 2000 року в столиці також застосовували цей вид страти, але у вкрай обмеженій кількості.

Нагадаємо, як повідомляла в березні британська газета The Independent, суди в маленьких містах і селах Китаю зможуть викликати катів і бригаду медиків до себе для виконання вироків: в автобусі-душогубі засуджених спритно і гігієнічно стратять за допомогою смертельних ін'єкцій.

Зазначимо, що за даними міжнародної правозахисної організації Amnesty International, в 2008 році Китай привів у виконання найбільшу кількість смертних вироків. При цьому, щонайменше, 9 смертних вироків приводяться у виконання китайською владою щотижня.

Читайте також:

Комуністи пропонують відновити смертну кару

Білорусь готується до мораторію на смертну кару

У Китаї смертні вироки виконуватимуть "на дому"

Італія скасувала смертну кару
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: