У Китаї смертні вироки виконуватимуть "на дому"

Китайська влада вважає, що введення в дію автобусів-"душогубок" утримуватиме від вчинення злочинів.

Китай запропонував новий спосіб виконання смертних вироків: цілий парк автобусів-"душогубок", де засуджені будуть швидко та гігієнічно страчені за допомогою смертельними ін’єкціями.

Тепер суди маленьких містечок та сіл Китаю зможуть викликати ката і бригаду лікарів на місце для виконання вироків. Влада країни вважає, що це рішення допоможе стримати потенційних злочинців.

У підприємстві Jinguan Auto, що випускає також машини швидкої допомоги, поліцейські фургони та броньовані лімузини, сказали, що "душогубка" являє собою модифікацію мікроавтобуса на 17 місць.

Злочинця зв’язують по рукам та ногам та вколюють цілий коктейль різноманітних трунків. Автобус оснащений системою відеоспостереження та запису, аби переконатися, що смертна кара проводиться за встановленим регламентом.

Раніше засуджених страчували пострілом у потилицю, але катам не подобалося, що в такому разі фонтанує кров, оскільки вони побоювалися заразитися СНІДом.

Крім того, завдяки оновленій процедурі спрощується видалення у страчених внутрішніх органів для пересаджування хворим: лікарі намагаються вчасно доставити їх адресатові.

Китай – на першому місці за кількістю смертних вироків, які виконуються практично щодня. Зазначимо, що в цій країні смертю карається корупція та ухилення від сплати податків.

Минулого року у світі було виконано близько 2400 вироків, з них понад 1700 припадає на Китай.

Щонайменше 9 смертних вироків виконуються щотижня. Такі дані правозахисної організації Amnesty International.

Такі темпи розстрілів ще можна називати стриманими, оскільки за статистикою за той же час виносять близько 35 смертних вироків, тобто учетверо більше.

Читайте також:

"Хімічного Алі" втретє засудили до страти

Бунтівних прикордонників у Бангладеш стратять

Таліби стратили двох школярів

Схожість близнюків врятувала одного з них від страти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: