У Китаї страчені винуватці отруєння дітей меламіном

Через отруєння молочними продуктами померли 6 немовлят, ще близько 300 тисяч дітей були змушені пройти курс лікування від ниркових розладів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У вівторок, 24 лстопада, в Китаї страчені двоє обвинувачуваних у "меламіновій справі". Обидва страчених - Чжан Юйцзюнь і Ген Цзіньпін - були високопоставленими менеджерами молочної компанії "Саньлу". Суд міста Шицзячжуан визнав їх винними у "замаху на громадську безпеку", а також у виробництві та реалізації підробленої або неякісної продукції.

Всього у справі проходила 21 особа. Майже всі вони були засуджені або до тюремного ув'язнення, від декількох років до довічного, або до смертної страти. В ході слідства було встановлено, що тільки в серпні-вересні 2008 року за їх безпосередньої участі компанія виготовила понад 900 тонн отруєного меламіном порошкового дитячого харчування, яке майже повністю було розкуплено споживачами. Меламін в молочну продукцію китайські виробники додавали для завищення кількісного показника білка в продукції.

Через отруєння молочними продуктами, в які виробники додавали небезпечний хімікат меламін, померли 6 немовлят, ще близько 300 тисяч дітей були змушені пройти курс лікування від ниркових розладів. Компанія-виробник була змушена виплатити як компенсацію загиблим і на медичну допомогу постраждалим 902 млн юанів (понад 130 мільйонів доларів). Китайська продукція зі слідами меламіну була також виявлена і за кордоном.

Читайте також:

Фігурантів "меламінового скандалу" засудили до смертної кари

Уряд китайської провінції знав про виробництво неякісного молока

У Китаї більш ніж 600 дітей отруїлися свинцем

З продажу вилучають дитяче харчування з крохмалем та борошном

ВідеоУ Китаї страчені винуватці отруєння дітей меламіном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: