У Китаї стратили керівника пекінського аеропорту

Китай все частіше страчує чиновників за корупцію та хабарництво. У п'ятницю в Піднебесній привели у виконання черговий вирок.

В п'ятницю, 7 серпня, китайська влада стратила колишнього керівника компанії-оператора міжнародного аеропорту Пекіна.

Топ-менеджера визнали в винним у корупції, зокрема, привласненні близько 12 мільйонів доларів державних коштів, а також отриманні хабара у 4 мільйона доларів.

60-річного Лі Пейінга засудили до страти ще в лютому, проте його адвокат подав апеляцію. Він просив врахувати той факт, що підзахисний повернув усі гроші. Однак Верховний суд Китаю підтримав рішення суду нижчої інстанції і відхилив клопотання.

Лі Пейінг очолював раду директорів холдингу Capital Airports впродовж 14 років. Ця компанія є однією з найбільших компаній Китаю з управління аеропортами. До неї входить 30 аеропортів під Пекіном і в дев'яти провінціях, вартість активів перевищує 14 мільярдів доларів, в компанії 38 тисяч співробітників. Аеропорти компанії обслуговують 30% китайських пасажирських авіаперевезень.

Останнім часом Китай страчує чиновників все частіше. Так, минулого місяця був засуджений колишній керівник однієї з найбільших нафтових компаній Китаю - Sinopec - за хабар в 29 мільйонів доларів.

А днями з'явилася інформація, що в корупції підозрюють керівника китайської програми з ядерної енергетики. Якщо звинувачення буде доведено, на чиновника чекає смертний вирок.

Китай щорічно страчує більше людей, ніж решта всіх країн світу, разом узяті. За оцінкою правозахисних організацій, в країні щороку приводиться у виконання 5 тисяч смертних вироків.

Читайте також:

У Китаї смертні вироки виконуватимуть "на дому"

Обама: XXI сторіччя визначатимуть Китай та США

Китайські сталевари вбили директора завода

У Китаї влада відбирала у батьків дітей і продавала їх іноземцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: