Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї в 5-річного хлопчика просто в мозку виріс майже десяток зубів

У дитини діагностували складну пухлину.

У Китаї лікарі видалили з мозку маленького хлопчика 9 зубів, які виросли на невиявленій пухлині.

Про це повідомляє Mirror.

Батьки п'ятирічної дитини відвезли її до лікарні після того, як вона впала, почала блювати та скаржитися на головний біль. Сканування виявило гідроцефалію – водянку головного мозку – а також об'єкти з високою щільністю поблизу стовбура мозку.

Зуби в мозку_2
AsiaWire

У провінції Чжецзян хлопчику зробили МРТ і виявили в мозку кісткові утворення. Під час операції, що тривала 6 годин, дитині з мозку видалили дев'ять зубів. Згодом у нього також діагностували тератому – складну пухлину, що складається з декількох видів тканин.

Зуби в мозку_3
AsiaWire

"Усім відомо, що лейкемія - найпоширеніший серед дітей вид раку, але мало хто знає, що другими за частотою є пухлини центральної нервової системи", - розповів лікар хлопчика.

Зуби в мозку_4
AsiaWire

За його словами, серед пухлин мозку тератоми зустрічаються рідко і становлять лише 5 відсотків випадків. До того ж виявити їх дуже складно.

Також лікар додав, що коли у дитини починаються головний біль та блювота, більшість батьків йде до гастроентеролога, хоча причиною може бути пухлина мозку. Тож якщо симптоми не припиняються протягом чотирьох тижнів, медик закликає відвести дитини на сканування мозку.

Нагадаємо, в Ірландії медики пришили підлітку ногу задом наперед. Лікарі хлопця, якому мали ампутувати ногу через рак, знайшли спосіб не позбавляти його можливості грати у футбол. 

ВідеоУ Канаді нейрохірург "прооперував" плюшевого ведмедика одного зі своїх юних пацієнтів

Прохання полікувати улюблену забавку медик Деніел Макнілі почув, коли 8-річного Джексона Маккі готували до наркозу. Хлопчик хворіє на гідроцефалію - надлишкове збирання рідини в головному мозку. Оскільки ведмедик завжди з Джексоном, відмовити хлопчику нейрохірург не зміг. 

У Канаді нейрохірург "прооперував" плюшевого ведмедика одного зі своїх юних пацієнтів

Залиште свій коментар

Вибір редакції