У Китаї відкриють найдовший у світі морський міст: головне про рекордну споруду. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Гонконзі проект сприймають дуже критично.

24 жовтня у Китаї відкриють найдовший у світі морський міст, який поєднує адміністративні райони Гонконг та Макао із містом Чжухай материкового Китаю, передає CNN.

Міст розпочали будувати 2009 року. 55-кілометрову переправу мали відкрити ще 2016, проте через затримки під час будівництва це справдиться лише зараз. На урочисте відкриття мосту мають приїхати президент КНР Сі Цзіньпін, а також влада Гонконгу та Макао.

Проект – ключовий елемент транспортної інфраструктури Китаю в регіоні "Великого заливу", де проживає 68 мільйонів людей.

найдовший у світі міст, Китай, Гонконг, Макао, інфографіка
ТСН.ua

Як зазначається, відкриття моста у шість разів скоротить час поїздок між Чжухаєм і Гонконгом чи Макао. Разом з цим у мешканців адміністративних районів не вийде виїжджати на своїх автомобілях - у Гонконзі їм доведеться пересідати на рейсовий автобус, або орендувати спеціальний автомобіль.

Водночас проект в самому Гонконзі сприймають дуже критично. Місцеві жителі стверджують, що їм не потрібні дороги ані з Чжухаєм, ані з Макао, і побоюються, що після відкриття моста в їхньому місті буде нікуди подітися від туристів. Також, на їхню думку, влада КНР намагається політично зблизити Гонконг з Пекіном.

Фотогалерея Найдовший у світі морський міст (9 фото)

Нагадаємо, наприкінці весни 2019 року між парком "Володимирська гірка" та Аркою дружби народів у Києві повинні відкрити міст. Переправа буде розрахована на пішоходів та велосипедистів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції