У Китаї випускникам вузів дадуть гроші на бізнес

Влада Ханчжоу має намір виділяти до 29 тисяч доларів випускникам вузів, які хочуть відкрити власний бізнес.

Місцева влада Ханчжоу на сході Китаю має намір виділяти до 29 тисяч доларів випускникам вузів, які хочуть відкрити власний бізнес. Про це повідомляє газета China Daily.

"Ми даватимемо оцінку запропонованим випускниками бізнес-планам і виділяти субсидії в розмірі від 20 до 200 тисяч юанів (2,9 тисяч-29 тисяч доларів)", - цитує видання слова представника Управління у справах зайнятості Ханчжоу (провінція Чжейзчн) У Сюцзюня.

Молоді підприємці повинні подати заявку про створення власного підприємства в органи міської влади, після чого проекти будуть розглянуті і прийнято рішення про субсидування. В даний час, по відомостях газети, влада Ханчжоу вже взяла до розгляду 37 проектів.

З метою підтримки молодих бізнесменів влада також відкрили спеціальні відділи допомоги молодим бізнесменам в міських управліннях у справах промисловості і комерції. По словах У, вони на безкоштовній основі надаватимуть майбутнім підприємцям консультаційні послуги з питань реєстрації власного бізнесу.

Згідно з планами уряду, окрім субсидій, влада має намір безкоштовно надавати юним комерсантам бюджетні або навіть безкоштовні офісні приміщення строком на два роки, заохочувати участь у виставках та інших заходах для просування власного бізнесу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: