Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї водій легковика та його пасажирка уцілили після падіння з другого поверху паркінгу

Водій випадково натиснув на газ.

У Китаї водій легковика і його пасажирка дивом уціліли після того, як випали з другого поверху паркінгу. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Камери спостереження зафільмували, як автівка рухалася до виїзду, але замість того, щоб загальмувати і повернути на перший поверх, протаранила стіну і випала.

Під час польоту авто перекинулося і приземлилося на дах. Попри небезпечний трюк водій вибрався із машини самостійно і майже не постраждав.

Пізніше кермувальник розповів – в аварії винен сам, адже відволікся підняти дріт для зарядки телефона і випадково натиснув на газ.

Нагадаємо, у США, у штаті Техас, водій не зміг зупинити авто, коли паркував його на останньому поверсі паркінгу, унаслідок чого транспортний засіб протаранив захисні дроти. Однак один дріт зачепився за машину, завдяки чому авто не впало, а висіло у повітрі на висоті дев'ятого поверху. 24-річному водієві вдалося вибратися з машини та перелізти до паркінгу. 

ВідеоУ Китаї водій і його пасажирка уціліли після падіння авто з другого поверху паркінга

Камери спостереження зафільмували як автівка рухалася до виїзду, але замість того щоб загальмувати і повернути на перший поверх, протаранила стіну і випала. Під час польоту авто перекинулося і приземлилося на дах. Попри небезпечний трюк, водій вибрався із авто самостійно і майже не постраждав.

У Китаї водій і його пасажирка уціліли після падіння авто з другого поверху паркінга

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції