У Китаї з'явиться місто з населенням 42 мільйони осіб

Загальна площа майбутньго мегаполіса становитиме 41,5 тисячі квадратних кілометрів.

 Влада Китаю планує об'єднати в один мегаполіс дев'ять великих міст, розташованих на березі річки Чжуцзян. Населення нового міста складе 42 мільйона оісб.

Як повідомляється, місто буде охоплювати дев'ять виробничих районів країни: Гуанчжоу, Шеньчжень, Фошань, Дунгуань, Чжуншань, Чжухай, Цзянмень, Хуейчжоу і Чжаоцин. Загальна площа міста становитиме 41,5 тисячі квадратних кілометрів.

Назва мегаполісу поки не визначена. Протягом шести років для об'єднання районів влада планує звести близько 150 об'єктів транспортної, інженерної та соціальної інфраструктури.

В місті буде діяти єдина система оплати проїзду. Також планується побудувати швидкісну залізницю, яка зв'яже мегаполіс з Гонконгом.

За словами авторів проекту, головна його мета - зробити інфраструктуру одного міста доступною для мешканців інших міст. Крім того, це дозволить більш рівномірно розподілити по регіону промислові об'єкти і робочі місця.

Обсяг інвестицій в проект оцінюється більш ніж в 300 мільярдів доларів.

Нагадаємо, нещодавно у Китаї також приступили до реалізації масштабного проекту Еко-сіті, сучасного міста-в-місті, що зберігає природні ресурси.

Читайте також:

Китай став більшим кредитором, ніж Світовий банк

У Китаї побудовали найдовший в світі надводний міст

Близько півтисячі китайців отруїлися на весіллі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: