У Китаї за 10 днів збудували другу лікарню для хворих на коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обидва госпіталі розміщені в місті Ухань.

У китайському місті Ухань добудували нову лікарню "Лейшеншан" площею 30 тис. квадратних метрів. Вона розрахована на 1500 місць. Будівництво цієї лікарні розпочалося 27 січня.

Госпіталь збудували, аби ізолювати та лікувати пацієнтів, заражених новим коронавірусом. Про це пише AP.

Кілька днів тому пацієнтів почала приймати нова лікарня "Хуошеншань", яку також звели за 10 днів і яка розрахована на тисячу хворих на коронавірус.

У госпіталях є сучасне обладнання, спеціальні бокси для ізоляції хворих. На першій групі пацієнтів здійснюватимуть клінічні випробування нового противірусного засобу.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 145 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції