У Китаї за день від коронавірусу загинули 29 людей. Це найнижчий показник за майже місяць

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

А от кількість нових випадків зараження за межами провінції Хубей зросла.

На території материкового Китаю, станом на ранок 27 лютого, зафіксували 433 нові випадки зараження коронавірусною інфекцією Covid-19.

За день у країні від коронавірусу загинули  29 людей. Це найнижчий показник за майже місяць, повідомляє South China Morning Post.

Відомо, що 409 людей заразилися у провінції Хубей - епіцентрі спалаху коронавірусу. Проте кількість нових випадків хвороби за межами Уханя та найближчих населених пунктів зросла до 24. Для порівняння, минулої доби за межами провінції у Китаї зафіксували лише п'ятьох нових пацієнтів.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції