У Китаї за добу від коронавірусу померли 46 осіб, загальна кількість жертв - майже 260

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На цей момент відомо про 11 791 підтверджений випадок інфікування.

За минулу добу через китайський коронавірус 2019 nCoV загинули 46 осіб, повідомляє Національний комітет у справах охорони здоров'я КНР.

За даними комітету, 45 людей загинули в провінції Хубей, де було зафіксовано спалах вірусу, ще одна людина загинула в місті центрального підпорядкування Чунціні.

В цілому кількість жертв сягнула 259 осіб.

На цей момент відомо про 11 791 підтверджений випадок інфікування коронавірусом типу 2019 nCoV. З них 1 795 осіб перебувають у важкому стані.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань.

Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям.

Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Коронавірус_оновлена інфографіка на 18.00_ 31 січня
ТСН

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 128 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції