У Китаї заарештовані фігуранти меламінового скандалу

Топ-менеджерів китайської компанії звинуватили у навмисному постачанні молочних продуктів з меламіном.

У КНР заарештовані підозрювані в поставках молока з меламіном.

Троє високопоставлених менеджерів з компанії Lekang Dairy і один з дилерів молочної пудри звинувачені в тому, що вони навмисно поставляли на ринок неякісні харчові продукти.

Випадки продажу отруєних меламіном молокопродуктів були зафіксовані в минулі місяці в трьох провінціях країни. Зазначимо, що меламін викликає ураження нирок.

Меламіновий скандал вибухнув восени 2008 року. Тоді китайська влада з'ясувала, що токсична речовина меламін додавалася виробниками в сухе молоко, щоб сфальсифікувати кількісний аналіз на вміст білка.

Забруднений порошок потім ішов на виробництво дитячих сумішей і деяких інших продуктів. У результаті отруєння меламіном близько 300 тисяч дітей захворіли сечокам'яною хворобою, як мінімум шестеро з них померли.

Звинувачення у цій справі висунули 21 члену адміністрації компанії Sanlu, що виробляла забруднене молоко. Муніципальний суд міста Шицзячжуан в північнокитайській провінції Хебей у січні засудив 19 з них до різних термінів тюремного ув'язнення, а двох - до страти.

Sanlu, яка була найбільшим постачальником сухого молока в Китаї, після скандалу з меламіном збанкрутувала.

За даними ЗМІ, 24 листопада минулого року було страчено Чжана Юйцзюня, який за період з липня 2007 по серпень 2008 року виготовив понад 770 і продав більш ніж 600 тонн білкового порошку з меламіном, і Гена Цзіпіна, що робив на основі цього порошку сухе молоко і продавав його молочним компаніям.

Співробітницю найбільш високого рангу, що проходила у справі про меламін, - члена ради директорів Sanlu Тянь Веньхуа - було засуджено до довічного ув'язнення. Таке ж покарання отримали двоє співробітників-чоловіків, у тому числі 24-річний Чжан Яньчжан, що працював разом з Чжан Юйцзюнем.

Читайте також:

У Китаї розпалюється новий "меламіновий скандал"

У Китаї страчені винуватці отруєння дітей меламіном

У Китаї більш ніж 600 дітей отруїлися свинцем

Фігурантів "меламінового скандалу" засудили до смертної кари

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: