Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї зареєстрували перший випадок зараження вірусом Зіка

Повідомляється, що вірус був виявлений у 34-річного чоловіка.

У жителя Китаю підтверджено наявність вірусу Зіка; це перший зареєстрований випадок захворювання на території країни, - передає державне інформагентство Сіньхуа.

Повідомляється, що вірус був виявлений у 34-річного чоловіка.

Нагадаємо, потрапивши в 2015 році з Африки і Азії до Південної Америки, вірус Зіка дуже швидко поширився по материку. Зараження відбувається через укуси комарів. До того ж у США зафіксували перший випадок передачі вірусу Зіка від людини до людини статевим шляхом.

У ВООЗ наголосили, що вірус викликав пошкодження головного мозку у тисяч немовлят в Бразилії. Вакцини для профілактики або лікування вірусу не існує. Сама хвороба викликає невелике підвищення температури і висип.

27 січня в США повідомили, що вірус був зафіксований у дорослого жителя Вірджинії, який виїжджав за межі країни, а також у жителя штату Арканзас.

Найбільше спалахи захворювання були зареєстровані в Азії, Африці, Південній і Північній Америці, Тихоокеанському регіоні. Вірус проник також в кілька країн Європи, крім Німеччини, це - Швейцарія, Данія Швеція, Великобританія, Португалія і Нідерланди.

вірус Мови

Залиште свій коментар

Вибір редакції