У Китаї затримані працівники лікарні, які викинули тіла двадцяти немовлят

Робітники моргу досягли усних домовленостей в приватному порядку з родичами померлих немовлят, щоб позбутися від тіл, і взяли за це плату.

Два працівники лікарні затримані в китайському місті Цзінін, розташованому в провінції Шаньдун на сході країни за підозрою в тому, що вони викинули на берег річки тіла 21 загиблого немовляти.

Напередодні під мостом через річку Гуангфу були знайдені напіврозкладені тіла немовлят і плодів викиднів, загорнуті в пакети з-під медичного сміття. Не всі ці немовлята були новонародженими - хтось встиг прожити і кілька місяців, на деяких були підгузки. На нозі одного з немовлят знайшли бирку з ім'ям і прізвищем матері, номером палати і ліжка. На восьми з цих тіл були виявлені бирки, які вказували на лікарню при Цзінінському медичному університеті.

Затримано працівників моргу Чжу Чженюй і Ван Чжіцзюнь. Директор лікарні і його заступник були звільнені, віце-президент лікарні відсторонений від роботи на час розслідування. Влада намагається впоратися з гнівом, який наростає в суспільстві в результаті виявлення страшних знахідок.

На екранах телевізорів можна було побачити кілька вкритих грязюкою дитячих тіл, що лежать біля річки, і працівників цивільного захисту, які прочісували місцевість. Місцевий житель, який виявив тіла, заявив, що з першого погляду йому здалося, ніби це ляльки. "Потім я зрозумів, що це були справжні людські тіла. Коли я пройшов далі, я виявив ще...", - заявив він журналістам.

Представник влади міського округу Цзінін заявив, що робітники моргу, заарештовані у вівторок, "досягли усних домовленостей в приватному порядку з родичами померлих немовлят, щоб позбутися від тіл, і взяли за це плату". Потім вони таємно перевезли тіла до річки Гуангфу, але не поховали їх повністю. Таким чином, вони порушили правила, допустивши недозволене поводження з тілами немовлят. Це показує серйозний недолік в роботі керівництва лікарні, брак етики та правових знань деяких її працівників, пояснив чиновник.

Високопоставлений працівник міського управління охорони здоров'я вважає, що знайдені плоди абортів або немовлята померли при народженні.

Аборти поширені в Китаї, частково в результаті політики зі скорочення народжуваності. У той же час не тільки похорон, але навіть кремація може бути занадто дорогою для бідних сімей.

Місцеві жителі турбуються про якість питної води, яка могла опинитися під загрозою через перебування біля річки напіврозкладених тіл. Але влада сказала, що річка не є джерелом питної води, а вода в ній не піддалася зараженню.

Читайте також:

Мати вбила новонароджену дитину манікюрними ножицями

Американський кухар засунув до мікрохвильової печі свого сина

В Україні недоношеному немовляті легше народитися, аніж вижити

ВідеоУ Китаї під мостом знайшли тіла 15 немовлят

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: