У Китаї знищили понад 5 млн контрафактних книг і компакт-дисків

Китайські відомства, які відповідають за захист інтелектуальних прав, провели публічну акцію, в результаті якої було знищено 5,2 млн. незаконно вироблених копій DVD.

Понад 5,2 млн примірників контрафактних книг, компакт-дисків та комплектів програмного забезпечення були публічно знищені в ряді міст і провінцій КНР в рамках широкомасштабної кампанії по боротьбі з інтелектуальним піратством.

Організатори акції відзначають, що події були покликані продемонструвати "рішучість влади КНР у справі захисту прав інтелектуальної власності".

Організатори сьогоднішніх акцій обіцяють не зупинятися на досягнутому і вже 26 квітня цього року "зпопелити" ще більше нелегальної продукції. Вибір дати аж ніяк не випадковий - 26 квітня щорічно відзначається - Міжнародний день захисту інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що широкомасштабна кампанія по боротьбі з контрафактом стартувала в Китаї в листопаді 2010 року. У "нерівний бій" з виробниками і розповсюджувачами піратської продукції були кинуті 650 тис спеціально підготовлених співробітників.

Загалом через китайські підробки багато оригінальних брендів невдовзі можуть збанкрутувати. Лише виробники програмного забезпечення щороку втрачають 8 мільярдів доларів США. Фахівці підрахували, що 80% комп'ютерних програм, що використовуються в Китаї, вироблені чи придбані нелегально.

Світова організація торгівлі внесла китайських виробників до найбільш злісних порушників авторського права. Попри наступ на піратство, дії Китаю у цьому напрямі досі вважають недостатніми.

Читайте також:

Кожен третій інтернетчик зізнався в незаконному скачуванні музики

Головними "відеопіратами" США вважають Китай, Росію та Канаду

США пригрозили Україні включити її до списку країн, що крадуть інтелектуальну власніть

Міліція почала активну боротьбу проти піратства

ВідеоУ Китаї знищили понад 5 млн контрафактних книг і компакт-дисків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: