У Китаї знищили понад 5 млн контрафактних книг і компакт-дисків

Китайські відомства, які відповідають за захист інтелектуальних прав, провели публічну акцію, в результаті якої було знищено 5,2 млн. незаконно вироблених копій DVD.

Понад 5,2 млн примірників контрафактних книг, компакт-дисків та комплектів програмного забезпечення були публічно знищені в ряді міст і провінцій КНР в рамках широкомасштабної кампанії по боротьбі з інтелектуальним піратством.

Організатори акції відзначають, що події були покликані продемонструвати "рішучість влади КНР у справі захисту прав інтелектуальної власності".

Організатори сьогоднішніх акцій обіцяють не зупинятися на досягнутому і вже 26 квітня цього року "зпопелити" ще більше нелегальної продукції. Вибір дати аж ніяк не випадковий - 26 квітня щорічно відзначається - Міжнародний день захисту інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що широкомасштабна кампанія по боротьбі з контрафактом стартувала в Китаї в листопаді 2010 року. У "нерівний бій" з виробниками і розповсюджувачами піратської продукції були кинуті 650 тис спеціально підготовлених співробітників.

Загалом через китайські підробки багато оригінальних брендів невдовзі можуть збанкрутувати. Лише виробники програмного забезпечення щороку втрачають 8 мільярдів доларів США. Фахівці підрахували, що 80% комп'ютерних програм, що використовуються в Китаї, вироблені чи придбані нелегально.

Світова організація торгівлі внесла китайських виробників до найбільш злісних порушників авторського права. Попри наступ на піратство, дії Китаю у цьому напрямі досі вважають недостатніми.

Читайте також:

Кожен третій інтернетчик зізнався в незаконному скачуванні музики

Головними "відеопіратами" США вважають Китай, Росію та Канаду

США пригрозили Україні включити її до списку країн, що крадуть інтелектуальну власніть

Міліція почала активну боротьбу проти піратства

У Китаї знищили понад 5 млн контрафактних книг і компакт-дисків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: