Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї зростає кількість загиблих від невідомого вірусу: відомо про чотири смерті

Лікування проходять 169 осіб.

У китайському місті Ухана у вівторок, 21 січня, зафіксували четверту смерть, викликану невідомою формою пневмонії.

Про це з посиланням на місцеву владу повідомляє Аrstechnica. 

Помер 89-річний чоловік. У нього 13 січня почали проявлятися перші прояви хвороби, а лише 18 січня він звернувся до лікарів за медичною допомогою. 

Зазначається, що зараз лікування проходять 169 осіб, з них 9 перебувають в критичному стані, а 35 - у важкому.

Як повідомлялося, наприкінці грудня минулого року у китайському місті Ухань зафіксували спалах невідомої вірусної пневмонії.  У більшості випадків хворі скаржаться на лихоманку, у деяких утруднене дихання. Рентгенографія грудної клітини показує, що в окремих випадках хвороба вражає легені. Спочатку повідомлялося про понад 50 хворих. 

Згодом було зафіксовано два випадки в Таїланді та один у Японії. А 17 січня було повідомлено про дві смерті від пневмонії, про ще одну загибель - 19 січня. 

Китайська влада 20 січня підтвердила, що коронавірус нового типу, який вбив вже трьох людей, може передаватися від людини до людини. Загадковий вірус підхопили співробітники медустанов, в яких перебували хворі. 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) скликає термінове засідання комітету з надзвичайних ситуацій на 22 січня у зв'язку з коронавірусом нового типу, який набирає поширення у Китаї. 

Відео Випадки захворювання від коронавірусу виявили в Японії та Таїланді

Нові жертви загадкової хвороби. У Китаї від коронавірусу загинула третя людина. Зросла й кількість інфікованих - до 217 осіб. 9 з них - у критичному стані.

Випадки захворювання від коронавірусу виявили в Японії та Таїланді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції