Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У китайській провінції Хубей кількість хворих на коронавірус різко впала

Десять з п'ятнадцяти міст провінції не підтвердили жодного нового випадку захворювання.

19 лютого у китайській провінції Хубей, яку вважають епіцентром спалаху нової коронавірусної інфекції Covid-19, різко впала кількість хворих.

За добу місцеві представники охорони здоров'я підтвердили на території провінції 108 смертей від коронавірусу. А от кількість нових випадків захорювання зменшилася у рази: протягом дня тут зафіксували 349 хворих, повідомляє South China Morning Post.

Нагадаємо, протягом 18 лютого у провінції Хубей на коронавірус захворіли 1693 людини

Відомо, що у середу десять з п'ятнадцяти міст провінції не підтвердили жодного нового випадку захворювання. Із чим пов'язане різке зменшення кількості інфікованих, представники охорони здоров'я не пояснюють. 

Загалом у світі кількість хворих зросла до 75,2 тисяч людей. Смертельних випадків - 2120, вісім із яких сталися за межами материкового Китаю. Також відомо, що понад 14,4 тисячі пацієнтів вже здорові та виписані з медзакладів. 

Нагадаємо, 19 лютого дві людини в Ірані стали жертвами коронавірусу, а ще декількох людей із підозрою на нову хворобу посадили на карантин. 

Також відомо, що у середу ще 3 випадки захворювання коронавірусом підтвердили у Сингапурі. Повідомляється, що жоден із пацієнтів не подорожував до материкового Китаю.

Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції