У КНДР переконані, що Північна Корея найщасливіше місце на землі, а США - найнещасніше

За даними КНДР, до п'ятірки лідерів країн за якістю життя і добробуту своїх жителів увійшли також Китай, Куба, Іран і Венесуела.

Північна Корея виявилася одним із найщасливіших місць у світі, а найбільш похмурим і непридатним для життя місцем на Землі названо США.

Такі дані оприлюднили північнокорейські ЗМІ.

Відповідно до індексу радості, представленого північнокорейським центральним телебаченням, союзники екстремістської держави займають високі місця за якістю життя і добробуту своїх жителів.

Зокрема, Китай набрав 100 балів зі 100, а сама Північна Корея займає друге місце, набравши 98 балів. До п'ятірки лідерів увійшли також Куба, Іран і Венесуела.

"Не дивно, що найбільш похмурим і непридатним для життя місцем на Землі виявилися Сполучені Штати, заклятий ворог КНДР, зайнявши останнє, 203-е місце. Мешканці ненависного сусіда Північної Кореї, Південної Кореї, перебувають, відповідно до рейтингу, майже в такому ж депресивному стані. Вони займають 152-е місце ", - йдеться в статті.

Але, незважаючи на лідируючу позицію Китаю в рейтингу, його мешканці сумніваються в результатах. "Будь ласка, пошліть мене в США, щоб я теж міг страждати", - говориться в одному з коментарів на популярному в Китаї інтернет-форумі Mop.

Читайте також:

КНДР за 60 років викрала майже 200 тисяч людей

Північна Корея оголосила про готовність знищити США

Північна Корея попросила їжі у Зімбабве

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: