У КНДР почалися зйомки фільму про Кім Чен Іра

У виробництві знаходиться перша частина фільму, де розповідається про юність північнокорейського лідера та те, як він перейняв владу від свого батька.

Кім Чен Ір
AFP
Кім Чен Ір стане героєм фільму
У Північній Кореї почалися зйомки документального фільму про життя лідера країни Кім Чен Іра.

На даний час у виробництві знаходиться перша частина фільму, яка буде присвячена революційним подвигам генерального секретаря Трудової партії Кореї.

Багато експертів пов'язують початок роботи над багатосерійним фільмом з тим, що останнім часом в західних ЗМІ все частіше з'являються повідомлення про погіршення здоров'я Кім Чен Іра. Як наслідок, причиною реалізації проекту називають можливу зміну влади в країні в майбутньому.

Наступником лідера КНДР вважають його молодшого сина Кім Чен Уна, який не так давно був призначений керівником Служби державній безпеки, що підкоряється безпосередньо главі держави.

Після призначення Кім Чен Уна на посаду глави служби безпеки, північно корейські ЗМІ висловили припущення, Кім Чен Ір вирішив таким чином присікти можливі спроби зірвати процедуру передачі влади своєму наступникові.

У Південній Кореї, в документальній стрічці про Кім Чен Іра також підніматиметься тема спадкоємності влади. У першій частині картини буде розказана історія юності Кім Чен Іра, який став керівником КНДР завдяки своєму батькові, засновнику північнокорейської держави Кім Ір Сену.

Читайте також:

КНДР стягнула до кордону з Китаєм 300 тисяч солдатів

РБ ООН засудила пуски ракет Південної Кореї

КНДР витратила на ядерні випробування 700 млн доларів

Південна Корея готується до ядерного удару

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: