У КНДР помер творець ракетної та ядерної зброї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він був одним з громадян КНДР, проти якого були введені індивідуальні санкції США.

У КНДР у віці 89 років від панцитопенії (захворювання крові - ред.) помер провідний північнокорейський вчений-ядерник Ю Кью Чжан.

Про це повідомило Центральне телеграфне агентство Кореї.

У повідомленні Ю Кью Чжан називається "революціонером старшого покоління, який зробив видатний внесок у зміцнення оборонних можливостей країни".

Вчений з 2010 року керував відділом машинобудування Трудової партії Кореї, який відповідає за розробку ракетної та ядерної зброї.

Він був одним з громадян КНДР, проти якого були введені індивідуальні санкції США.

ВідеоКитайські вчені пояснили, чому лідер КНДР раптово відмовився від ядерних розробок

На їхню думку, причиною стало обвалення ядерного полігона у горах на півночі країни. Геологи дослідили стан полігона за допомогою супутникових знімків і дійшли висновку, що він більше не придатний для використання. Частина гори обвалилася після потужного вибуху восени. На думку експертів, у Кім Чен Ина немає коштів розгортати випробування в іншому місці.

Китайські вчені пояснили, чому лідер КНДР раптово відмовився від ядерних розробок

Нагадаємо, 24 серпня президент США Дональд Трамп скасував запланований візит держсекретаря Майка Помпео до КНДР. Він також зазначив, що в питанні денуклеаризації Північної Кореї США не вживають достатніх успіхів. У самої КНДР через два дні звинуватили США у нещирості і підготовці злочинної змови проти Пхеньяну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції