У КНДР посмертно нагородили моряків, що врятували портрети вождів ціною власного життя

Моряки врятували з корабля, що тонув портрети керівників країни - Кім Чен Іра та його батька Кім Ір Сена. За скоєний подвиг капітан і стармех були посмертно удостоєні високої нагороди - орденів Національного прапора першого ступеня.

В КНДР вшановують моряків торговельного флоту, які під час аварії корабля ціною власного життя врятували портрети керівників країни - Кім Чен Іра та його батька Кім Ір Сена.

Портрети керівників врятували капітан і старший механік суховантажного судна, що зазнав аварії 17 листопада 2009 року біля північно-східного китайського міста Далянь. Крім них, загинули ще три члени суднової команди.

За скоєний подвиг капітан і стармех були посмертно удостоєні високої нагороди - орденів Національного прапора першого ступеня. Нагородами відзначили і всіх інших північнокорейських мореплавців із затонулого судна. 15 з них залишилися в живих і були підібрані в морі китайським кораблем.

Подвиг моряків північно-корейське агентство ЦТАК описало в такий спосіб: "При суворому вітрі та високих морських хвилях екіпаж продемонстрував рішучість захистити серце революції, виявив героїчний дух самопожертви і революційне товариство".

В КНДР традиційно з великою повагою ставляться до своїх керівників, а спасіння їх портретів при пожежах і стихійних лихах входить в обов'язок громадян.

Зазначимо, що правляча Трудова партія Кореї навіть змушує громадян робити зачіски за рекомендаціями партії. Чоловікам радять не відрощувати довге волосся, а жінок – робити зачіски, які відповідатимуть партійним рекомендаціям. У партії відзначили, що їх носіння - дуже важливо для здорового способу життя.

Читайте також:

Число політв'язнів в КНДР досягло 200 тисяч

Південна Корея пообіцяла завдати превентивний удар по КНДР

КНДР готова оголосити Південній Кореї "священну війну"

У КНДР заборонили іноземну валюту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: