Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У КНДР працівникам дають наркотики для пришвидшення будівництва хмарочосу

Щоб збільшити фонди метамфетаміну, корейці виробляють його ще з 1970-х. 

Працівникам у Північній Кореї дають наркотичні речовини з надією, що це прискорить будівництво хмарочоса. Про це повідомляє The Telegraph.

Керівники проекту кажуть, що зараз вони під великим тиском і, щоб вчасно закінчити роботу, вдалися до таких методів, як відкрите постачання наркотиків робітникам.

Властивістю метамфетаміну є те, що, окрім відчуття ейфорії, підвищується енергійність та пригнічується апетит. Такий ефект речовини може тривати до 12 годин.

Як йдеться у повідомленні, щоб закінчити будівництво 70-поверхового хмарочоса, були залучені сотні тисяч громадян Північної Кореї. Він був затверджений на початку цього року лідером країни Кім Чен Ином.

"Зараз керівники проектів у відкритій формі дають будівелькам наркотики, щоб вони працювали швидше", - повідомило джерело з будівництва хмарочоса в Пхеньяні.

Азійські працівники, своєю чергою, визнали такі умови праці рабськими і закликали ООН прийняти подальші заходи проти Кім Чен Ина.

"Насправді важко переконатися, чи це справді відбувається, але, якщо такі дії підтвердяться, то ми абсолютно засуджуємо їх", - сказав директор Human Rights Watch в Азії Філ Робертсон.

Також  правозахисник зазначив, що уряд Північної Кореї хоче закінчити будівництво цієї споруди, щоб довести, що вони є розвиненою країною, але такий спосіб праці буде засуджений міжнародним товариством. 

Нагадаємо, що США ввели санкції проти КНДР через численні порушення прав людини. Санкції торкнуться ряду високопоставлених осіб і п'яти компаній, а також лідера КНДР Кім Чен Ина.

Своєю чергою, Північна Корея заявила, що нові санкції США проти її лідера Кім Чен Ина означають оголошення війни і пообіцяла вжити рішучих заходів у відповідь. У заяві МЗС Пхеньяну, яку наводить офіційне північнокорейське Центральне агентство новин, йдеться, що цей крок з боку Сполучених Штатів є найгіршим з  ворожих дій і представляє відкрите оголошення війни проти КНДР.

Залиште свій коментар

Вибір редакції