У КНДР вперше опублікували фото наступника Кім Чен Іра

Північнокорейські ЗМІ вперше опублікували фото сина лідера країни. На світлині зображені 200 високопоставлених корейських чиновників і військових, серед яких і Кім Чен Ин.

Державні ЗМІ Північної Кореї вперше опублікували фотографію молодшого сина беззмінного керівника країни Кім Чен Іра - Кім Чен Ина.

На знімку зображений серед 200 високопоставлених корейських чиновників і військових - делегатів пройшла днями конференції правлячої в КНДР Трудової партії. Він сидить у першому ряду, від батька його відділяє лише одне місце.

У КНДР досі ніде не оголошувалося, що Кім Чен Ин обраний в якості наступника свого батька. Однак публікація фотографії, а також обрання молодшого сина лідера КНДР до Центрального комітету Трудової партії Кореї, підтверджує, що саме він стане наступником Кім Чен Іра, впевнені ЗМІ.

Перша офіційна фотографія Кім Чен Ина була опублікована на першій сторінці північнокорейської газети "Нодон сінмун". Раніше в Мережі з'являлися фотографії учня міжнародної школи у швейцарському Берні, якого південнокорейські та японські джерела називали сином Кім Чен Іра, хоча молодий чоловік фігурував у списках навчального закладу під іншим ім'ям.

Нагадаємо, Кім Чен Ин є третім сином Кім Чен Іра. За відомостями різних джерел, він народився в 1983 або 1984 році. На думку ЗМІ, молода людина отримала європейську освіту невипадково: мабуть Кім Чен Ір вже тоді представляв юнака в якості можливого наступника.

Ім'я Кім Чен Ина вже довгий час згадувалося, але тільки в іноземній пресі, після того, як японський кухар, що працював за контрактом на сімейство Кім Чен Іра, написав про це книгу. Оскільки в японській мові, на відміну від корейської, немає "и", ім'я молодшого сина північнокорейського керівника стали помилково писати в іноземній пресі як Кім Чен Ун.

Читайте також:

КНДР та Південна Корея почали військові переговори

Син лідера КНДР став членом ЦК правлячої партії країни

Кім Чен Іра переобрали генсеком Трудової партії КНДР

Північна Корея збирає найбільший військовий парад у своїй історії

ВідеоУ КНДР вперше опублікували фото наступника Кім Чен Іра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: