У КНДР заявили, що випробували "супервелику" зброю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Північній Кореї провели випробування нової реактивної системи залпового вогню.

У Північній Кореї випробували нову "супервелику" реактивну систему залпового вогню.

Про це повідомляє агенція АР з посиланням на Центральне інформаційне агентство Північної Кореї (KСNА) у неділю, 25 серпня.

Північнокорейська агенція стверджує, що це випробування, проведене напередодні, було успішним. За цими даними, ним керував лідер КНДР Кім Чен Ин, який заявив, що нова система залпового вогню є "справді чудовою зброєю". Інформація про її характеристики не вказується.

Кім Чен Ин наголосив на необхідності "продовжувати активізацію розробки стратегічної та тактичної зброї в корейському стилі для рішучої протидії військовим загрозам, що постійно зростають, та наступу ворожих сил".

Кім Чен Ин
Associated Press

Напередодні у Південній Кореї повідомили, що КНДР провела два пуски "неідентифікованих снарядів". Військові Південної Кореї припускають, що це могли бути балістичні ракети малої дальності. КНДР здійснила ці пуски незабаром після того, як США і Південна Корея завершили свої регулярні спільні військові навчання. У Пхеньяні назвали їх "репетицією вторгнення" і анонсували серію випробувань ракет та іншої зброї.

Відео Північна Корея випробовує нову зброю

Під керівництвом Кім Чен Ина військові запустили дві ракети малої дальності. Пролетіли вони близько 400 кілометрів. Це вже п’ятий запуск за останні три тижні. Таким чином Пхеньян, найімовірніше, реагує на спільні військові навчання Південної Кореї та США.

Північна Корея випробовує нову зброю

 

Вибір редакції