Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Колумбії обрали нового президента

Ним став кандидат від ліберальної партії.

У Колумбії завершився підрахунок голосів за результатами другого туру президентських виборів. Перемогу одержав представник від ліберальної правоцентристської партії "Демократичний центр" Іван Дюк.

У другому турі він набрав 54% голосів, тоді як його опонент, лідер лівої партії "Прогресивний рух" Густаво Петро – 42%, передає Reuters.

"З покорою і з честю хочу сказати колумбійському народу, що я докладу всіх зусиль для об'єднання нашої країни. Не буде більше розділення. Ми хочемо країну з усіма і для усіх", - заявив новообраний президент Колумбії.

Ці вибори стануть важливими для колумбійців, оскільки невідомо, як новий президент поставиться до нещодавнього хиткого миру з партизанами FARC. Сам Іван Дюк вже раніше заявляв, що перегляне умови мирної угоди та кине у в’язницю колишніх партизанів за воєнні злочини.

У 2016 році екс-президент Колумбії Хуан Мануель Сантос досяг історичної мирної угоди з Революційними збройними силами Колумбії. Але первісна угода була відхилена колумбійськими виборцями в результаті референдуму. Пізніше представники уряду країни та повстанці з FARС підписали нову мирну угоду замість тієї, що була відкинута колумбійцями. 15 серпня 2017 року уряд Колумбії заявив про кінець війни, яка тривала близько 50 років.

ВідеоМешканці Колумбії на референдумі висловилися проти завершення тривалого військового конфлікту

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції