Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Колумбії під час кориди розлючений бик напав на матодора

Бик підкинув матадора рогами і намагався його проштрикнути.

Під час кориди в Колумбії бик напав на матадора. Відомий іспанський учасник таких боїв сильно розлютив рогатого суперника, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

На відео видно, як бичок підкидає матадора рогами і намагається проштрикнути його. На допомогу одразу кинулися колеги, які відвернули увагу тварини. А потерпілий матадор зібрався із силами і продовжив виступ.

Традиційну кориду нещадно критикують захисники тварин і протестують проти жорстокого видовища.

Нагадаємо, у червні 2017 року відомий іспанський матадор Іван Фандино помер від поранення, яке завдав йому бик під час кориди. Трагедія сталася на фестивалі на південному заході Франції, в місті Мон-де-Марсан. Фандино, який 12 років працював матадором, під час бою випадково зачепився за власний плащ. Відразу після цього бик наніс йому удар у тулуб. Закривавленого матадора відразу ж віднесли до карети швидкої допомоги. Але Фандино помер дорогою в лікарню.

ВідеоУ Колумбії матадор постраждав від нападу бика

Відомий іспанський учасник таких боїв сильно розлютив рогатого суперника. На відео видно, як бичок підкидає матадора рогами і намагається проштрикнути його. На допомогу одразу кинулися колеги, які відволікли увагу тварини. А постраждалий матадор зібрався з силами і продовжив виступ.

У Колумбії матадор постраждав від нападу бика

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції