У Колумбії звільнили останнього заручника-іноземця

Бойовики Революційних зброєних сил Колумбії (РЗСК) звільнили останнього з іноземних громадян. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Колумбійські повстанці звільнили з полону 69-річного шведа Еріка Роланда Ларссона. Він останнім іноземним заручником, якого утримували бойовики РЗСК. На яких умовах він був визволений, невідомо.

Інженер шведської компанії Skanska, який брав участь в будівництві гідроелектростанції в департаменті Кордоба і що залишився там жити після виходу на пенсію, був викрадений 16 травня 2007 року разом з дружиною-колумбійкой, якій незабаром вдалося втекти.

Тоді РЗСК зажадали за його звільнення викуп у розмірі п'яти мільйонів доларів. "Через тривале перебування в тяжких умовах в Ларссона виникли проблеми із здоров'ям, - повідомили у Національному фонді захисту особистої свободи при Міністерстві оборони Колумбії. - В даний час він знаходиться під спостереженням лікарок в клініці міста Монтеріа, звідки потім буде відправлений до Боготи".

Влада Колумбії підтримує контакт з родичами визволеного і посольством Швеції в Боготі для координації подальших дій.

У США і Євросоюзі рух РЗСК, що більше 40 років веде боротьбу з владою Колумбії, вважається терористичною організацією; за деякими даними, повстанці утримують до 700 заручників.

Нагадаємо, у липні 2008 року, була визволена одна з найвисокопоставлених заручниць – колишній кандидат в президенти Колумбії Інгрід Бетанкур. Вони пробули у полоні 6 років.

Всього у 2009 році бойовики відпустили чотирьох заручників, не рахуючи Ларссона – на початку лютого на свободу було відпущено четверо колумбійців – троє поліцейських і один військовослужбовець.

Читайте також:

В Колумбії звільнили заручника, який провів в полоні майже 8 років

Двох колумбійських заручниць звільнили

Три країни пішли на визволення заручниці
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: