Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У команді Трампа не приховують суперечок щодо кандидата на пост держсекретаря США

Серед кандидатів на пост держсекретаря називають відставного генерала та колишнього директора ЦРУ Девіда Петреуса і сенатора від Теннессі Боба Коркера.

Конкуруючі групи в команді Трампа розділилися між Міттом Ромні і колишнім мером Нью-Йорка Рудольфом Джуліані у якості кандидатів на пост держсекретаря.

Про це пише Голос Америки.

Радник Трампа Келліенн Конуей висловила позицію фракції, налаштованої проти Ромні. За словами Конуей, вона отримала "шквал" стурбованості від людей, які ставлять під сумнів лояльність Ромні, колишнього губернатора штату Массачусетс. Під час президентської кампанії Ромні назвав Трампа "аферистом" і "шахраєм".

Противники Джуліані на посаді держсекретаря відзначають його великі ділові відносини з іноземними інтересами, що, ймовірно, призведе до тяжких слухань в Сенаті щодо затвердження його кандидатури. Вони також задаються питанням, чи володіє 72-річний Джуліані витривалістю, необхідною для насиченої міжнародними поїздками роботи.

Обраний президент, який завоював репутацію людини, схильної змінювати свою думку, позитивно висловлювався як про Ромні, так і про Джуліані.

 

Серед інших кандидатів на пост держсекретаря називають відставного генерала та колишнього директора ЦРУ Девіда Петреуса і сенатора від Теннессі Боба Коркера. Також розглядається кандидатура відставного генерала морської піхоти Джона Келлі.

Відео Трамп на посаду міністра оборони може призначити одіозного генерала на прізвисько "Скажений пес"

Пристрасті навколо новообраного президента США Дональда Трампа досі не вщухають. І зараз увага світу прикута до його кадрової політики.

Журналісти іноземних видань, зокрема The New York Times, посилаючись на різні джерела з команди і оточення Трампа, називають чимало імен ймовірних нових високопосадовців США. ТСН.ua проаналізував, хто може зайняти ключові посади в одному з найбільш впливових держав світу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції