У Конго бандити напали на в'язницю і звільнили майже всіх засуджених

З 231 ув'язненого нападники, що взяли штурмом в'язницю, звільнили 222. Імовірніше, бандити були пов'язані з повстанцями.

У Демократичній Республіці Конго група озброєних осіб здійснила бандитський напад на в'язницю міста Увіра, розташовану в провінції Південне Ківу на сході Конго. В результаті на волі опинилися 222 ув'язнених.

Як повідомив голова адміністрації Увіри Віктор Чомачома, акція була здійснена вночі. На момент бандитського штурму у в'язниці знаходився 231 осуджений.

В ході нападу злочинці використовували автомати і гранатомети. Під час короткої озброєної сутички були вбиті троє нападників, а також один військовослужбовець. Крім того, жертвою нападу стала одна мирна мешканка.

Голова адміністрації відзначив, що солдатам урядової армії вдалося захопити в полон чотирьох бандитів. Йде розслідування.

За попередніми даними, нападники були пов'язані з повстанцями хуту з Бурунді, які називають себе Національною визвольною армією. Влада вважає, що бунтівники мають контакти з міліційними формуваннями Mai Mai.

Не дивлячись на те, що останнім часом після озброєного протистояння 1998-2003 років в регіоні відносно спокійно, влада Конго і сусідніх країн контролюють ситуацію лише формально. Території, що знаходяться під контролем міліції, перемежаються з областями, де активно діють повстанці.

Додамо, що напад на в'язницю в Увіре зроблений якраз в той момент, коли армія Конго спільно з миротворчим контингентом ООН готується почати наступ на позиції так званої Демократичної армії хуту з визволення Руанди.

Серед учасників цих озброєних формувань є колишні солдати і міліціонери Руанди, які відповідальні за геноцид 1994 року. Тоді були винищені 800 тисяч мирних мешканців з племені тутси, а також помірних хуту.

Читайте також:

Російські нацисти збираються у травні розгромити країну

"Аль-Каїда" планувала у Британії масштабні теракти на Великдень

США закривають секретні в'язниці за кордоном

ЗМІ: Москва передала Кишиневу газові гранати для придушення демонстрацій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: