Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Конго отримали першу партію вакцин проти Еболи

Спеціалісти проводять підготовку для початку вакцинації населення.

У Демократичну Республіку Конго доставили першу партію вакцин для боротьби із вірусом лихоманки Ебола.

Про це йдеться у повідомленні ООН у Twitter.

16 травня до столиці ДР Конго, місто Кіншаса, прибула партія з 4 тисяч вакцин від лихоманки Ебола. Додаткові дози вакцин привезуть до африканської країни найближчими днями.

Нині спеціалісти проводять підготовку для початку вакцинації населення.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про черговий спалах лихоманки Ебола у Демократичній Республіці Конго.

ВідеоСмертельний вірус Ебола із Центральної Африки вже розповсюджується й на інші країни

8 травня Мінохорони здоров'я ДР Конго підтвердило два випадки захворювання на Ебола у місті Біроко. Згодом стало відомо про 19 загиблих — у країні визнали, що йдеться про спалах лихоманки.

Напередодні в мінохоронздоров'я ДР Конго підтвердили один смертельний випадок унаслідок спалаху небезпечної хвороби. Водночас у п'ятницю в ООН з посиланням на владу на північному сході африканської країни повідомили про смерть понад 120 осіб, що мешкали у поселенні для внутрішніх переселенців, причини якої не з'ясовані. 93 померлих були підлітками в віці молодше 15 років, повідомляє інформагенція Reuters. Смертельні випадки було зафіксовано в березні та квітні цього року в районі, розташованому поблизу кордону з Угандою. Усі вони жалілися на симптоми, які спостерігають, зокрема, й у інфікованих Еболою. Утім, поки що офіційної інформації про будь-який зв'язок цих смертей із вірусом немає.

Раніше останній випадок був зафіксований минулого року. Два роки тому в Західній Африці завершився найгірший спалах цієї хвороби від часу, коли вірус було виявлено в 1970-х роках. За кілька років до цього у таких країнах, як Гвінея, Сьєрра-Леоне та Ліберія, від вірусу Ебола загинуло понад 11,3 тисячі осіб, ще 28,6 тисячі були інфіковані.

Ebola

Залиште свій коментар

Вибір редакції