У Конго вагітну 15-річну жертву насилля віддали заміж за ґвалтівника

15-річну дівчинку, котра завагітніла від свого 17-річного ґвалтівника, віддали за нього заміж.

У Демократичній Республіці Конго 15-річну дівчину, котру зґвалтував 17-річний брат її подруги, віддали заміж за ґвалтівника, коли дізналися, що вона вагітна.

Підліток тричі зґвалтував подругу своєї сестри. Наразі 15-річна Розін знаходиться на третьому місяці вагітності.

За 15 років війни у Конго, нападів збройних угруповань, жорстокість поліції та звичайних громадян створився клімат безкарності та культуру насильства, жорстоке поводження з жінками і дівчатами стало нормою.

У відповідь міжнародна організація "Жінки для жінок" започаткувала програму для навчання лідерів громад, підвищення поінформованості населення про негативні наслідки сексуального та гендерного насильства.

В той же час, історія з 15-річною жертвою насилля Розін завершилася порівняно щасливо. У мусульманських країнах, де діють закони шаріата, часто самих жертв насилля чекає покарання.

Так, у Саудівській Аравії жінка була засуджена до 200 ударів батогом і шести місяців тюремного ув'язнення після того, як вона стала жертвою групового зґвалтування.

Звинувачення проти 19-річної дівчини було висунуто з причини того, що під час нападу вона перебувала в автомобілі колишнього нареченого, якого вона просила повернути її фотографії, тому що збиралася заміж за іншу людину.

Пара сиділа в машині, коли група з семи чоловіків-сунітів викрала їх і зґвалтувала обох. За їх повідомленнями, жінка була зґвалтована 14 разів.

Колишній наречений був також засуджений до 90 ударів батогом за те, що перебував з дівчиною наодинці.

У Туреччині батьки поховали живцем 16-річну дівчинку за дружбу з хлопчиками. Батько і дід вважали, що її поведінка ганьбить сім'ю, тому звязали дівчину, кинули в яму у дворі будинку та засипали землею.

Судмедекспертиза виявила, що в момент поховання дівчинка не тільки була жива, але і знаходилася в свідомості.

Читайте також:

У Туреччині батьки поховали дочку живцем за розмови з хлопцями

У Китаї 9-річна дівчинка народила здорову дитину

Дворічну дівчинку зґвалтували за відмову її батька прийняти іслам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: