Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Конгресі США очікують значну більшість за нові санкції проти Росії

Але в нижній палаті підтримка конгресменів не буде абсолютною.

Законопроект з новим пакетом санкцій проти Росії, який Палата представників США розгляне у вівторок, буде затверджений переважною більшістю, здатною навіть подолати можливе вето президента Трампа.

Про це пише Укрінформ.

"Ми бачили за результатами голосування в Сенаті, що підтримка серед республіканців є широкою", - зауважив провідний експерт аналітичного центру "Атлантична рада" Аріель Коен.

Водночас, як зазначив Коен, в нижній палаті підтримка конгресменів не буде абсолютною. "Існує невелика меншість, яка не підтримує політику санкцій (проти Росії – ред.) та налаштована більше проросійськи, ніж основний масив конгресменів і сенаторів.

Тим не менше, голосування відбудеться зі значною перевагою", - спрогнозував експерт.

Колишній посол США в Україні, а зараз директор Євразійського центру ім. Діну Патрічіу "Атлантичної ради" Джон Гербст також не сумнівається, що законопроект має всі шанси для того, щоб бути затвердженим. Як зауважив Гербст, це означатиме, що Конгрес вирішив взяти у свої руки питання санкцій проти Росії "через те, що адміністрація президента Трампа не достатньо жорстко реагує на агресію РФ".

За його словами, президент має усвідомлювати, що така політика відображає інтереси Сполучених Штатів.

Відео Дональд Трамп хоче впровадити нові санкцій проти Росії

 

Нагадаємо, що у вівторок нижня палата Конгресу США планує винести на голосування проект закону, який містить окремий розділ із санкціями проти Росії. Причому, крім введення нового пакету обмежень, документ зменшує повноваження президента послаблювати санкції, які вже існують, та закріплює їх за Конгресом США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції