Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Конгресі США республіканці пропонують об'єднати санкції проти Росії та КНДР

Ініціативу республіканців у п'ятницю озвучив лідер більшості в Палаті представників Кевін Маккарті. 

Представники Республіканської партії в нижній палаті американського Конгресу виступили з пропозицією об'єднати законопроекти із санкціями проти Росії та Північної Кореї, однак демократи не схвалюють такої ініціативи.

Про це повідомив CNN.

"Республіканці Палати представників розглядають питання про об'єднання законопроекту про санкції проти Північній Кореї із законопроектом Сенату щодо санкцій проти Росії", - зазначається в повідомленні. Зокрема, уточнюється, що ініціативу республіканців у п'ятницю озвучив лідер більшості в Палаті представників Кевін Маккарті. Він, зокрема, зауважив, що законопроект із санкціями проти КНДР майже пройшов всі необхідні процедури в нижній палаті ще в травні, й до нього можна додати як розділ санкції проти Росії, які Сенат проголосував у червні. 

Зокрема, уточнюється, що ініціативу республіканців у п'ятницю озвучив лідер більшості в Палаті представників Кевін Маккарті. Він, зокрема, зауважив, що законопроект із санкціями проти КНДР майже пройшов всі необхідні процедури в нижній палаті ще в травні, й до нього можна додати як розділ санкції проти Росії, які Сенат проголосував у червні. У відповідь на це виступив із критикою старший член Комітету в закордонних справах Палати представників конгресмен-демократ Еліот Енгель. Він зауважив, що документ із санкціями проти Північної Кореї був слабким і тому досі не проходить у Сенаті. "Мені зрозуміло лиш те, що вони (республіканці – ред.) намагаються вбити законопроект із санкціями Сенату проти Росії", - заявив Енгель.

ВідеоПодовжені санкції Євросоюзу проти Росії набули чинності

Водночас, за словами голови Комітету в закордонних справах Палати представників Еда Ройса, об'єднання законопроектів щодо КНРД і Росії є одним з кількох варіантів, які все ще перебувають на розгляді. Він зауважив, що зважає на критику демократів і хотів би прийняти консенсусне рішення.

Нагадаємо, що демократи звинувачують республіканців в ухиленні від голосування за запропонований пакет санкцій в зв'язку з небажанням адміністрації Трампа прийняти пункт про те, що він зможе зменшити штрафні заходи щодо Росії лише за згоди Конгресу.

Сенат, за словами демократів, послабив цей пункт, однак новий законопроект, поданий ними 12 липня, усуне цю зміну.

Спікер Палати представників республіканець Пол Райан запевнив, що закон, що передбачає санкції щодо РФ, буде прийнятий якнайшвидше, однак законопроекту все ще необхідно подолати процедурні бар'єри.

ВідеоПодовжені санкції Євросоюзу проти Росії набули чинності

Великі представники енергетичної промисловості у США лобіювали проти законопроекту, тому ряд республіканців у Палаті представників нафтовидобувних штатів заявили, що хотіли б внести зміни в текст документа.

Раніше повідомлялося, що голова комітету у закордонних справах палати представників конгресу США Ед Ройс пропонує нові санкції відносно Росії за порушення Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності. На його думку, "це ще один приклад російської агресії, яка підриває світову стабільність".

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції