У Конгресі США з'явився законопроект щодо посилення санкцій проти Росії

Автори законопроекту наголошують, що агресія Росії підірвала суверенітет України.

У Палаті представників Конгресу США зареєстровано новий законопроект, який визначає позицію США з приводу нелегальної окупації Криму Росією, посилює санкції проти неї.

Як повідомляє "Голос Америки", законодавці Еліот Енґель і Адам Кінзінґер повідомили, що вони запропонували законопроект, який стосується поточної кризи в Україні. До них приєдналася група ще 14 законодавців, які запропонували Акт про стабільність і демократію в Україні STAND.

Автори законопроекту наголошують, що агресія Росії проти України підірвала суверенітет України і водночас загрожує довготерміновим інвестиціям США в цілісній, вільній і мирній Європі.

"США не стоятимуть бездіяльно у час, коли Путін залякує своїх сусідів, випробовує рішучість НАТО і намагається підірвати єдність західних країн", - заявив Енґель.

Акт STAND посилює санкції проти Росії і відкидає будь-яку форму визнання панування Росії над Кримом. Він чітко визначає право України на самооборону і пов'язує будь-яке пом'якшення санкцій із своєчасним і повним виконанням Мінських угод.

Раніше повідомлялося, що світові лідери нагадали РФ, коли будуть зняті санкції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: