У Конгресі США закликають скасувати рішення щодо відкликання посла з України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Конгресі просять залишити Йованович на посаді.

Голова Комітету в закордонних справах Еліот Енгель та лідер демократів у Палаті представників США Стені Хойєр виступили з вимогою до адміністрації США скасувати рішення про відкликання з Києва посла Марії Йованович.

Про це йдеться у спільній заяві, опублікованій 7 травня.

Законодавці закликали Білий Дім відмовитися від цього кроку та назвали рішення "політично-вмотивованим".

Посол представляла Сполучені Штати як за республіканських, так і за демократичних адміністрацій. Обурливе рішення Білого дому відкликати її є ударом по політичних позиціях", - наголошується в заяві.

При цьому зазначається, що це рішення адміністрації "було політично мотивованим, оскільки союзники президента Трампа приєдналися до іноземних суб'єктів у лобіюванні за звільнення посла".

Як наголосили законодавці, відкликання посла Йованович лише за кілька місяців до закінчення її терміну перебування в Україні, "шкодить американським інтересам і підриває американську дипломатію".

Раніше повідомлялося, що Марі Йованович завершує роботу на своїй посаді 20 травня. Наразі посол екстрено відбула на консультацію до Вашингтона. До України повернеться в суботу, 11 травня. 

ВідеоСША відкликають свого посла з України

Марі Йованович роботу на своїй посаді завершує 20 травня. Про це повідомляє видання "Дзеркало тижня" з посиланням на власні джерела. У самій дипмісії цю інформацію офіційно не підтверджують та не спростовують. Наразі Йованович екстрено відбула на консультацію до Вашингтонам. До України повернеться в суботу.    

США відкликають свого посла з України

Залиште свій коментар

Вибір редакції