Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Конгресі США засудили проведення Чемпіонату світу з футболу у Росії

Американські конгресмени вимагають від ФІФА пояснити підготовку до проведення ЧС-2018 у країні, яка перебуває під міжнародними санкціями.

У Конгресі США представили двопартійну резолюцію, що засуджує проведення в Росії Чемпіонату світу з футболу 2018 року, і закликають Міжнародну федерацію футболу надати детальні публічні роз’яснення, чому вона продовжує планувати проведення заходу, незважаючи на те, що РФ залишається під міжнародними санкціями за агресію проти України та незаконну окупацію Криму.

Про це повідомляє прес-служба Посольства України в США.

"У документі, представленому групою конгресменів на чолі зі Співголовою Конгресового українського кокусу Марсі Каптур та членом Комітету закордонних справ Палати представників Еліаною Рос-Летінен, засуджуються порушення Росією міжнародного права, зокрема тривалі дестабілізаційні дії Кремля в Україні та регіоні, а також цінностей, на яких заснована ФІФА", - йдеться у повідомленні.

На думку конгресменів, США та міжнародне співтовариство повинні продовжувати робити так, щоб Росія відповіла за свої вчинки і зазнала покарання за порушення міжнародного права, а також вживати заходів для попередження подальших дестабілізаційних дій Кремля.

Окрім цього посадовці зазначили, що російська агресія і тривала незаконна окупація частин території України призвели до загибелі понад 10 тис. осіб, спричинили 1,6 млн внутрішньо переміщених осіб та утиски кримських татар як корінного населення Криму.

Нагадаємо, ЧС-2018 в Росії відбудеться з 14 червня до 15 липня. У Москві буде зіграно 12 матчів, включно з фіналом Чемпіонату. Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова підтримав проект постанови, якою передбачається заборона трансляції Чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції