У Конгресі заблокували виступ Трампа через "шатдаун"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через "шатдаун" секретна служба, яка охороняє президента, не отримує заробітну платню.

Очільниця Палати представників, демократ Ненсі Пелосі пояснила президентові США Дональду Трампу, що він не може виступити 29 січня з традиційним зверненням до Конгресу про стан справ у країні через "шатдаун"

Про це пише Укрінформ.

Вона запропонувала перенести цей захід на період після завершення "шатдауну" або ж передати звернення  Трампа.

Також вона пояснила ситуацію, зокрема, міркуваннями безпеки, бо  Секретна служба, яка охороняє президента, а також Департамент внутрішньої безпеки не отримують фінансування вже 26 днів у зв'язку із "шатдауном".

ВідеоПропозиція Трампа профінансувати стіну на кордоні з Мексикою стала причиною розбрату в уряді

Нині через бюджетну кризу свою роботу згортають 9 з 15 американських міністерств - зокрема, державний департамент, міністерства внутрішньої безпеки, транспорту та сільського господарства. Все через те, що у Сенаті представники республіканської і демократичної партій не можуть затвердити бюджет. 

Пропозиція Трампа профінансувати стіну на кордоні з Мексикою стала причиною розбрату в уряді

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" в США. Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати унаслідок "шатдауну" в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована. Лідер демократів у Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен "відмовитися від стіни – чітко і просто", щоб вивести уряд з "шатдауну".

Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковано. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Більша частина з них пішла у вимушену неоплачувану відпустку.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції