У Копенгагені заарештовані 400 протестувальників проти конференції з клімату

Близько 30 тисяч людей провели демонстрацію проти саміту ООН зі зміни клімату, що проходить в Копенгагені.

Більше 30 тисяч людей вийшли на демонстрацію в столиці Данії Копенгагені, арештовані сотні порушників.

Демонстрація приурочена до проходить конференції ООН зі зміни клімату. Люди вимагають ефективних міжнародних заходів для боротьби зі зміною клімату.

За даними агентства, група з кількох сотень молодих людей стала кричати і кидати каміння у вітрини магазинів. Після цього поліція застосувала силу і заарештувала до 400 призвідників безладів.

"Почалося закидання камінням, і в той же час люди стали надягати маски. Ми вирішили вдатися до превентивному затримання, щоб дати можливість мирної демонстрація продовжуватися", - повідомив представник поліції Расмус Бернт Сковсгаард.

Пов'язаних порушників також посадили в поліцейські автобуси, після цього демонстрація продовжилася без порушення порядку.

За попередніми даними, ніхто не постраждав.

Поліція напередодні затримала 68 прихильників руху "Наш клімат - не ваша справа", які також влаштували в місті заворушення.

Конференція країн-учасниць Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату почалася в Копенгагені 7 грудня. У ній беруть участь 193 країни.

Як очікувалося, переговори призведуть до підписання нового кліматичного угоди, яка змінить Кіотський протокол в 2012 році. Проте зараз більшість спостерігачів сходяться в тому, що посткіотський документ не буде прийнятий в Копенгагені, і сторони обмежаться політичною угодою, яка визначить процес кліматичних переговорів на 2010 рік.

 

Читайте також:

ЄС виділить більше 6 млрд євро для боротьби зі зміною клімату

Активісти Greenpeace взяли штурмом палац, де зібрався саміт ЄС

Конференцію ООН з клімату призупинили через конфлікт між учасниками

Кліматичний саміт спричинив викиди в атмосферу 40 тисяч тонн вуглецю

ВідеоПротести проти конференції ООН з клімату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: